listwa przypodłogowa stal kwasoodporna
listwa przypodłogowa 2listwa przypodłogowa ,3 (2)listwa przypodłogowa,1listwa przypodłogowa,2 (2)Listwy przypodłogowelistwy przypodłogowe kaztorlistwa przypodłogowa,2

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej umożliwiają łączenie różnych materiałów budowalnych. Idealnie łączą się z glazurą, gresem, drewnem i kamieniem.

Opis produktu

 Listwa przypodłogowe  do glazury płytek kamienia drewna ścian

wykonana ze stali kwasoodpornej idealnie nadająca się na zewnątrz domu i wewnątrz domu

Listwy przypodłogowe w mieszkaniu maskują szczeliny dylatacyjne i zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami i brudem. Oprócz funkcji praktycznych, stanowią estetyczne wykończenie każdego pomieszczenia. Warto poświęcić czas i odpowiednio dopasować ten niepozorny fragment każdego mieszkania.

Niepozorne listwy przypodłogowe mogą odmienić charakter całego wnętrza. Wybór kontrastujących kolorów czy oryginalnych, nietypowych kształtów pozwala w łatwy sposób skierować uwagę na tę część pomieszczenia i nadać mu zupełnie nowy, ciekawy wygląd.

Listwy przypodłogowe to elementy, których często nie doceniamy, planując wystrój całego wnętrza. Za i pomocą listw przypodłogowych można jednak w łatwy sposób osiągnąć bardzo ciekawe i oryginalne efekty. Dlatego warto poświęcić trochę czasu i przeanalizować, jakie możliwości aranżacji przestrzeni oferują te elementy.

Bardzo dobrze sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej jak w hotelach, restauracjach, szpitalach oraz wszędzie tam, gdzie szczególnie zwraca się uwagę na estetykę.

szerokości listwy pod zamówienie klienta

przykładowe wymiary

szerokość 14mm , 20mm , 25mm 30mm , 35mm , 40mm , 50mm , 60mm , 70mm , 80 mm , i inne na zamówienie