Oferta

KAZTOR – rodzinna firma z bogatą tradycją produkcji i dystrybucji

Listwy, dekory, bonie elewacyjne i inne – mnogość rozwiązań skrojonych na miarę

Witamy na stronie firmy KAZTOR – wiodącego producenta oraz dystrybutora w zakresie elementów wykończenia wnętrz i dekorów. Naszą specjalnością są bonie elewacyjne, profile, listwy oraz kątowniki o szerokim spektrum zastosowania. Przyświeca nam rodzima myśl technologiczna. Połączenie rozległej wiedzy i szerokich umiejętności oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów, a także nowoczesnych metod produkcji sprawia, że nie mamy sobie równych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne zindywidualizowane rozwiązania.

Dlaczego MY?

Posiadamy największą ofertę akcesoriów niezbędnych przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych czy wykończeniowych. Bazujemy na wysokiej jakości materiale ze szczególnym uwzględnieniem kwasoodpornej stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Na życzenie Klienta jesteśmy wstanie wykonać dowolny zestaw elementów, zgodnie ze stworzonym przez nas indywidualnym projektem. Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz liczyć na:

  • wysokojakościowe akcesoria wykonane przez polskiego producenta, w tym: listwy, dekory oraz bonie elewacyjne;
  • profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań;
  • terminową realizację wszelkiego rodzaju zleceń, niezależnie od ich wielkości;
  • realizację zamówień szczególnych bądź nietypowych, zgodnie z własnymi wytycznymi;
  • projekt oraz wykonanie profili na indywidualne zamówienie;
  • konkurencyjną cenę jednostkową oraz atrakcyjną cenę finalną.

Produkujemy wszelkiego rodzaju listwy, dekory, bonie elewacyjne oraz profile stalowe, o różnych powierzchniach, kształtach, wymiarach oraz kolorach. Jesteśmy w stanie wykonać elementy wykończeniowe o każdym typie przeznaczenia.

Świat profili stoi przed Tobą otworem

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną na naszej stronie ofertą szczegółową. Przedstawiciele naszej firmy z największą przyjemnością pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania – począwszy od listew, poprzez dekory, a na boniach elewacyjnych kończąc. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy czy też celem zamówienia niestandardowego prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.