kątowniki stal nierdzewna i kwasoodporna-zdjęcia

kątowniki stal nierdzewna i kwasoodporna

Tutaj znajdziecie Państwo zdjęcia naszych klientów

Listwy ze stali nierdzewnej umożliwiają łączenie różnych materiałów budowlanych. Idealnie łączą się z glazurą, gresem, drewnem i kamieniem.

Kątowniki stal nierdzewna i kwasoodporna narożnikowe zewnętrzne i wewnętrzne znajdują szerokie zastosowanie w mieszkaniach ,w domach jednorodzinnych ,w pomieszczeniach biurowych ,handlowych i gospodarczych.Bardzo dobrze sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej ,takich jak hotele ,restauracje ,szpitale oraz wszędzie tam ,gdzie narożniki ścian narażone są na zabrudzenia i obijanie.
Kątowniki stal nierdzewna i kwasoodporna narożnikowy pomoże zamaskować wszelkie niedoskonałości po wykonywanych pracach ,takich jak na przykład źle docięte płytki,poobijane narożniki ścian.
kątowniki stali nierdzewnej i kwasoodpornej są bardzo trwałe i odporne na uderzenia ,dzięki temu gwarantują ochronę przed zniszczeniem narożników i materiałów zastosowanych na ścianach.
Kątowniki stal nierdzewna i kwasoodporna mogą być użyte na różnego rodzaju ścianach wykonanych na przykład z drewna , kamienia naturalnego ,płytek ceramicznych ,gresu , gipsu,betonu ,tynku itp.
Kątowniki i listwy dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością ale również estetycznym wykończeniem wnętrza .
Kątowniki wykonujemy ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Standardowa długość kątowników to 2mb , 2,5 mb oraz 3 mb .Na zamówienie możemy wykonać inne długości do 3 mb .Kątowniki można zamontować za pomocą kleju,a na zamówienie możemy wytłoczyć otwory pod wkręty.

Kątowniki równoramienne i nierównoramienne narożnikowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

wykonujemy  w długościach 1mb , 2mb , 2,5mb , 3,00mb

Dostępne wymiary :

10x10mm,15x15mm,20x20mm,25x25mm,30x30mm,35x35mm,40x40mm

i inne na stanie lub pod zamówienie

w ofercie mamy również kątowniki nierównoramienne

10x15mm,10x20mm,10x30mm,10x40mm,

i inne na stanie lub pod zamówienie

Shopping Cart
Przewiń do góry