Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej umożliwiają łączenie różnych materiałów budowalnych. Idealnie łączą się z glazurą, gresem, drewnem i kamieniem.

 Listwa przypodłogowe  do glazury płytek kamienia drewna ścian

wykonana ze stali kwasoodpornej idealnie nadająca się na zewnątrz domu i wewnątrz domu

Listwy przypodłogowe w mieszkaniu maskują szczeliny dylatacyjne i zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami i brudem. Oprócz funkcji praktycznych, stanowią estetyczne wykończenie każdego pomieszczenia. Warto poświęcić czas i odpowiednio dopasować ten niepozorny fragment każdego mieszkania.

Niepozorne listwy przypodłogowe mogą odmienić charakter całego wnętrza. Wybór kontrastujących kolorów czy oryginalnych, nietypowych kształtów pozwala w łatwy sposób skierować uwagę na tę część pomieszczenia i nadać mu zupełnie nowy, ciekawy wygląd.

Listwy przypodłogowe to elementy, których często nie doceniamy, planując wystrój całego wnętrza. Za i pomocą listw przypodłogowych można jednak w łatwy sposób osiągnąć bardzo ciekawe i oryginalne efekty. Dlatego warto poświęcić trochę czasu i przeanalizować, jakie możliwości aranżacji przestrzeni oferują te elementy.

Bardzo dobrze sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej jak w hotelach, restauracjach, szpitalach oraz wszędzie tam, gdzie szczególnie zwraca się uwagę na estetykę.

szerokości listwy pod zamówienie klienta

przykładowe wymiary

szerokość 14mm , 20mm , 25mm 30mm , 35mm , 40mm , 50mm , 60mm , 70mm , 80 mm , i inne na zamówienie

Shopping Cart
Przewiń do góry