listwa,kątownik,listwy do komina

Listwy, kątowniki i profile

Nasza firma stawia nie tylko na sprzedaż produktów, ale przede wszystkim na ich produkcję zgodną ze wszystkimi obowiązującymi normami. Wybierając więc nasze usługi otrzymujesz produkty tworzone przez polską firmę z rodzimą myślą technologiczną. Nasza oferta obejmuje szereg produktów przydatnych przy wszelkich pracach wykończeniowych, oraz remontowych. W ofercie szeroka gama produktów wykończeniowych do podłóg, ścian, glazury, a nawet schodów. Nasz asortyment sami projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy. Znajomość procesu produkcji naszych wyrobów daje nam możliwości stałego poszerzania oferty i dopasowywania jej do aktualnych potrzeb rynku, a także realizacji zamówień indywidualnych.

Oferta Kaztor obejmuje między innymi:

– Kątowniki, Profile, oraz Listwy (dostępne w kolorach: chrom, srebro, satyna, złoto). Listwa, kątownik lub profil mogą zostać dopasowane wedle potrzeb klienta. Oferujemy zarówno Listwy do Glazury, jak i Listwy do Paneli. Odpowiednia szerokość, oraz długość tych elementów zapewnia jeszcze szybszą i prostszą pracę. Kątowniki Narożnikowe, oraz ich pozostałe rodzaje dają nieskończone możliwości konstrukcyjne w Twoim domu

– Dekory ze stali nierdzewnej kwasoodpornej lub mosiądzu

– Listwy Przypodłogowe

-Listwy Wykończeniowe

-Listwy Narożnikowe

– Listwy elewacyjne

– Bonie

– elementy konstrukcyjne schodów

– Pręty Schodowe,

– Listwy Schodowe,

– Relingi,

– Drążki Schodowe

– Balustrady, Poręcze, oraz Barierki

– Listwy Przypodłogowe,

– Listwy do Paneli,

– Listwy Stal Nierdzewna

– Ceowniki, (stal nierdzewna lub mosiądz)

– Teowniki

– Kule Mosiężne

– warkocze (kręcenie rur)

Postaw na rodzimą firmę z bogatymi tradycjami. Wybierz polską myśl technologiczną. Zakup u nas to nie tylko gwarancja pozyskania solidnych materiałów, ale również spora oszczędność. Kupujesz prosto od producenta, pomijając w ten sposób wysokie prowizje dla pośredników. Masz więc pewność, że zakupione produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów dokładnie wedle Twojego życzenia. U nas nie znajdziesz tanich podróbek, a jedynie solidne i rodzime produkty, które swoją jakością dorównują największym światowym potentatom w branży.

Z nami wykończenie podłóg, ścian lub schodów jest jeszcze prostsze. Solidne materiały Wykończeniowe w konkurencyjnych cenach. Za najwyższy cel stawiamy sobie piękno Twojego domu, luksus i komfort mieszkania. Wierzymy, że szeroki wybór oferowanych przez nas produktów znacząco ułatwi wszystkie prace wykończeniowe w Twoim domu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i udzielamy niezbędnych porad. Jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienia nietypowe. Zadzwoń lub napisz.

Dodaj komentarz

Shopping Cart
Przewiń do góry