listwa,kątownik,listwy do komina

Nasza firma stawia nie tylko na sprzedaż produktów, ale przede wszystkim na ich produkcję zgodną ze wszystkimi obowiązującymi normami. Wybierając więc nasze usługi otrzymujesz produkty tworzone przez polską firmę z rodzimą myślą technologiczną. Nasza oferta obejmuje szereg produktów przydatnych przy wszelkich pracach wykończeniowych, oraz remontowych. W ofercie szeroka gama produktów wykończeniowych do podłóg, ścian, glazury, a nawet schodów. Nasz asortyment sami projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy. Znajomość procesu produkcji naszych wyrobów daje nam możliwości stałego poszerzania oferty i dopasowywania jej do aktualnych potrzeb rynku, a także realizacji zamówień indywidualnych.

Oferta Kaztor obejmuje między innymi:

– Kątowniki, Profile, oraz Listwy (dostępne w kolorach: chrom, srebro, satyna, złoto). Listwa, kątownik lub profil mogą zostać dopasowane wedle potrzeb klienta. Oferujemy zarówno Listwy do Glazury, jak i Listwy do Paneli. Odpowiednia szerokość, oraz długość tych elementów zapewnia jeszcze szybszą i prostszą pracę. Kątowniki Narożnikowe, oraz ich pozostałe rodzaje dają nieskończone możliwości konstrukcyjne w Twoim domu

– Dekory ze stali nierdzewnej kwasoodpornej lub mosiądzu

– Listwy Przypodłogowe

-Listwy Wykończeniowe

-Listwy Narożnikowe

– Listwy

– Bonie

– elementy konstrukcyjne schodów

– Pręty Schodowe,

– Listwy Schodowe,

– Relingi,

– Drążki Schodowe

– Balustrady, Poręcze, oraz Barierki

– Listwy Przypodłogowe,

– Listwy do Paneli,

– Listwy Stal Nierdzewna

– Ceowniki, (stal nierdzewna lub mosiądz)

– Teowniki

– Kule Mosiężne

– warkocze (kręcenie rur)

Postaw na rodzimą firmę z bogatymi tradycjami. Wybierz polską myśl technologiczną. Zakup u nas to nie tylko gwarancja pozyskania solidnych materiałów, ale również spora oszczędność. Kupujesz prosto od producenta, pomijając w ten sposób wysokie prowizje dla pośredników. Masz więc pewność, że zakupione produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów dokładnie wedle Twojego życzenia. U nas nie znajdziesz tanich podróbek, a jedynie solidne i rodzime produkty, które swoją jakością dorównują największym światowym potentatom w branży.

Z nami wykończenie podłóg, ścian lub schodów jest jeszcze prostsze. Solidne materiały Wykończeniowe w konkurencyjnych cenach. Za najwyższy cel stawiamy sobie piękno Twojego domu, luksus i komfort mieszkania. Wierzymy, że szeroki wybór oferowanych przez nas produktów znacząco ułatwi wszystkie prace wykończeniowe w Twoim domu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i udzielamy niezbędnych porad. Jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienia nietypowe. Zadzwoń lub napisz.

Dodaj komentarz