kątowniki,listwy,profile

kątownik mosiężny, listwa schodowa, profil oddzielający, dekor ozdobny

http://kaztor.wroclaw.pl/promocje/

Listwa schodowa, kątownik mosiężny, profil oddzielający, a może… dekor ozdobny?

Zobacz, które elementy wykończenia wnętrz mamy aktualnie w promocji!

Zakładka „Promocje” kryje w sobie pełnowartościowe elementy wykończenia wnętrz w nowej, promocyjnej cenie! Starannie wyselekcjonowane produkty cechują się równie dużą wytrzymałością czy solidnością, co wszystkie rozwiązania dostępne w naszym sklepie. Te praktyczne, wyjątkowo funkcjonalne dodatki bez wątpienia sprawdzą się przy każdym większym remoncie czy renowacji wnętrza.

Listwa schodowa, kątownik mosiężny, profil oddzielający, dekor ozdobny i wiele, wiele innych – oferowane przez nas elementy wykończenia wnętrz zostały odpowiednio skategoryzowane, tak by ułatwić Ci znalezienie preferowanego rozwiązania. Produkty objęte promocją dodatkowo wyszczególniono poniżej.

Spiesz się – czas trwania oferty promocyjnej jest ograniczony!

Prezentowana oferta promocyjna nieustannie się zmienia! Dzisiaj kątownik mosiężny, jutro stalowy… Spiesz się – jeżeli szukasz specjalnego rozwiązania, śledź aktualności naszej firmy. Kto wie, może za tydzień wśród produktów przecenionych znajdzie się wymarzony przez Ciebie dekor ozdobny albo niezbędna przy najbliższym remoncie, wyszukana listwa schodowa? Decydując się na zakup elementów wykończenia wnętrz w promocyjnej cenie masz pewność otrzymania:

  • pełnowartościowego produktu o identycznych właściwościach, co pozostałe rozwiązania dostępne w sklepie,
  • rozwiązania o parametrach wskazanych w karcie produktu, na jego indywidualnej podstronie,
  • elementu bądź elementów w niższej, niż dotychczasowa; cenie.

Czas obowiązywania ceny promocyjnej wyszczególniony został bezpośrednio w karcie produktu.

Uwaga!

Domówienie produktów z kategorii „Promocje” w niższej cenie jest możliwe tylko wtedy, gdy te nadal znajdują się w promocji. W innym przypadku złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością opłaty wskazanego na stronie produktu kosztu. Jeżeli po otwarciu zamówienia zorientujesz się, że przydałaby Ci się jeszcze jeden profil oddzielający czy kątownik miedziany sprawdź, czy akcesorium to nadal znajduje się wśród rozwiązań przecenionych. Realizacja zamówień uwzględniających produkty promocyjne odbywa się dokładnie na tej samej zasadzie, co realizacja każdego innego zlecenia.

1) Listwy na Schody – Listwy schodowe nierdzewne

2) Kątowniki Nierównoramienne-Listwy wykończeniowe

3) Dekor, Listwa oddzielająca stal nierdzewna, kolor srebrny

Dodaj komentarz

Shopping Cart
Przewiń do góry